У школі імені Шевченка протікає дах. Дісталося кабінету фізики та вчительській


У п’ятницю, 9 березня, заступниця Менського міського голови Тетяна Вишняк на своїй фейсбук-сторінці розмістила інформацію про протікання даху в школі Шевченка:

“Сьогодні у Менському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка у кабінеті фізики вода потоком ллється через стелю і доводиться рятувати стіни, підлогу та приладдя фізкабінету. Сам директор та працівники закладу постійно мусять чергувати, щоб вчасно підставляти посудину під нову водну течію та виносити все більше і більше води. Вода вже через підлогу потрапляє до вчительської.” https://goo.gl/UtxCtw

У минулому і в нинішньому році “Менщина” висвітлювала проблему протікання даху над спортзалом цього закладу. Тоді в школі нам розповіли, що капітальний ремонт даху основного навчального приміщення проводився у 2015 році, а ремонт покрівлі над спортзалом – у 2007 році. По причині специфічної конфігурації покрівлі, коли відбувається накопичення мокрого снігу на даху, він протікає https://goo.gl/2CGWdv і https://goo.gl/Cx7NTD

Ремонтувало покрівлю ТОВ “Березнянське заводоуправління” https://goo.gl/n2aQG7

Зараз “Менщина” знову поспілкувалася з представниками школи. Вони підтвердили, що дійсно існує проблема з протіканням не тільки даху над спортзалом, але й нещодавно відремонтованого даху.

За словами заступника директора школи з навчально-виховної роботи Любові Дементьєвої, комунальне підприємство “Менакомунпослуга” у суботу, 10 березня, найняло “вишку” в Менському РЕМі й зчистило сніг з даху. Більше ніяких робіт не проводили.

Також Любов Степанівна зазначила, що така ситуація повторюється щорічно. І що наразі кабінет фізики, де було протікання, працює в звичайному режимі.

Фото з фейсбук-сторінки Тетяни Вишняк та архіву “Менщини”


0 Comments