У районі – 5 осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19


Сьогодні, 15 вересня, відбулося термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Менської ОТГ.

Як повідомляє міськрада, напередодні було отримано інформацію обласного лабораторного центру щодо позитивного результату полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) на COVID-19 ще у кількох жителів громади.

Генеральний директор комунального некомерційного підприємства “Менський центр первинної медико-санітарної допомоги” Менської районної ради Наталія Корнієнко повідомила, що станом на 15 вересня вже виявлено п’ять осіб, у яких лабораторно підтверджено респіраторна хвороба COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Також акцентувала увагу на тому, що наразі виникають проблеми зі встановленням кола контактних осіб, оскільки ця інформація надається із затримкою.

Медичний директор із лікувальної роботи комунального некомерційного підприємства “Менська ЦРЛ” Володимир Салій поінформував, що нині для забезпечення захисту безпеки медичних працівників проводиться закупка респіраторів, масок.

Начальник Менського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області Олександр Белашко поінформував, що скринінг на ринках тепер робиться тільки продавцям. Також зазначив, що було складено п’ять протоколів на власників закладів громадського харчування на виплату штрафу в сумі 17 тис. грн.

Також перевіряються заклади освіти Менської міської ради: перевірено сім шкіл та стільки ж дошкільних закладів по ОТГ.

Джерело: міськрада https://bit.ly/35DdkUv


0 Comments