У молодіжній раді новий координатор


Вчора, 9 серпня, у приміщенні міськради відбулося чергове засідання молодіжної ради.

Інна Скляр, заступник міського голови, представила молоді міста нового координатора їхньої роботи – Тетяну Вишняк, заступника міського голови. Сама ж Інна Володимирівна, у зв’язку з переїздом, пообіцяла допомагати молодіжній раді в режимі online.

На засіданні обговорювалися плани щодо заходів , що будуть проводитись на Менщині. Так, планується брати участь у “Медовуха фест”, що проходитиме 19 серпня у Дягові. Бажаючі виступити там можуть звертатися до Інни Скляр до 16 серпня.

Говорили про літературний вечір, що відбудеться 12 серпня о 20.00. Була внесена пропозиція провести там ігри, наприклад, “Мафію”.

Вирішували, як цікаво провести День міста. Пропонували запросити представників з інших об’єднанних територіальних громад , оголосити акцію “Зроби подарунок місту” (кожен бажаючий може подарувати щось місту: пісню, вірш, щось на свій розсуд).

Ще пропонували відродити конкурс “Міс Мени” із залученням представниць сіл Менського району, та проведення КВК.

Наступне засідання заплановано на 16 серпня на 17.00 у приміщенні міськради.


One Comment

  1. Прочитала про рішення молодіжної ради щодо бажання відродити конкурс “Міс Чарівність”. Це вже і раніше був районний, а не міський конкурс, який проводив Менський Центр дитячої та юнацької творчості. У ньому брали участь дівчатка з Мени, Макошино, Киселівки, Блистови, Семенівки, Синявки, Жовтневого (Покровського) і т.д. І у нас теж неодноразово виникало бажання його відродити, адже ми “призупинили” на 10 -му, ювілейному. Пропоную співпрацю у даному напрямку.
    Тетяна Руденко, директор Менського районного ЦДЮТ