У Менському зоопарку вагітні тварини сидять голодні. Фото


Зараз у Менському зоопарку голодують звірі. Зоопарк потребує допомоги небайдужих людей. Чим і як можна допомогти тваринам читайте далі.

IMGP5806

Казначейство не оплачує рахунків

Саме у цей період у зоопарку більшість тварин чекають на потомство: левиця, бізон, верблюд та багато інших тварин. Майбутнім матусям вкрай потрібне повноцінне харчування і вітаміни, а вони сидять напівголодні.

— Ось сьогодні вже за власний кошт купила апельсин для мавп, добре що хоч заробітну плату дають вчасно, — розповідає директор зоопарку Зінаїда Максименко. З листопада минулого року грошей на придбання кормів для тварин ми майже не отримуємо – казначейство не оплачує рахунків зоопарку.

Є проблема з придбанням хліба. Маємо борг перед Менською пекарнею у 10 тисяч гривень, більше в борг нам не дадуть.

З середини березня ми почали отримувати допомогу від небайдужих людей. Люди приносять їжу і гроші. Вже отримали шість тисяч гривень.

Продається павич за 1000 гривень

За словами Зінаїди Сергіївни, щоб заробити грошей зоопарк продає деяких тварин. Зараз на продаж є павичі. Молодий павич коштуватиме 600-1000 гривень, якщо є бажаючі придбати, звертайтеся до зоопарку.

Розводять у нашому зоопарку і папуг, і іншу декоративну птицю, яку згодом також можна буде продати і хоч трохи заробити на корм для інших тварин.

Як допомогти зоопарку

Як пояснила директор зоопарку, з настанням теплої погоди збільшилась кількість відвідувачів зоопарку, і це добре. Вони можуть приносити з собою їжу і підгодовувати тварин.

Тварини у нашому зоопарку будуть раді любій їжі. Особливо потрібні буряк, морква, капуста, сіно, овес, комбікорм (будь-який), яблука, насіння соняшника (не смажене), риба та м’ясо.

Можна перерахувати кошти для придбання кормів на рахунок зоопарку:

р/р 26001377827001, ПАТ КБ “Приватбанк”, Чернігівське РУ, МФО 353586, Код 05530010, призначення платежу: для придбання кормів.

Телефони Менського зоопарку: (04644) 2-10-52, (04644) 2-23-99).

Продукти можна передати через “Менську сотню”

Централізований збір продуктів для мешканців зоопарку організувала громадська організація “Менська сотня” (зараз проходить процедуру офіційної реєстрації). Продукти можна занести у редакцію газети “Наше слово”. Зробити це бажано до середи. Адреса редакції: м. Мена, вул. Робітнича, 2 (спитати Анатолія Фурмана).

Фото zoomena.com


One Comment