У Менської міськради – нове інтернет-видання?


Нещодавно у мережі “Фейсбук” з’явилася приватна група “Наша Мена Group” та активізувалася публічна сторінка “Наша Мена”.

Група створена 14 травня, має вже понад тисячу учасників. У адміністраторах заявлені працівник відділу культури міськради Богдан Дурницький та сторінка “Наша Мена”. Частину заміток у групі викладає Богдан Дурницький, також є дописи від інших працівників міськради та мера міста Геннадія Примакова. В основному, замітки дублюють новини з сайту міськради, відділу культури та зі сторінки Геннадія Примакова. Публікуються дописи часто в робочі години (з 8:00 до 17:00).

Сторінка “Наша Мена” була створена ще 12 січня 2016 року. Групу на даний момент вподобало 920 людей. До 29 липня 2016 року сторінка публікувала новини Мени та всього світу. Далі, до 3 березня 2020 року, публікацій не було. Зараз знову публікуються як місцеві, так і міжнародні новини. Інформації про адміністраторів сторінки немає.

Нагадаємо, що у “Фейсбук” є сторінка “Підслухано Менська Отг”, яка належить працівнику міськради Сергію Гамениці й публікує новини громади та міської ради. Як заявлялося на сторінці групи, “сторінка не є офіційною сторінкою Менської міської ради, але інформація, яка публікується, відповідає дійсності” https://bit.ly/2Xvjctt

Також, влітку 2018 року з’явилося друковане видання “Вісник громади”, яке публікувало новини Менської громади. Міськрада стверджувала, що не має жодного відношення до цього видання, хоча авторами частини матеріалів були працівники міськради https://goo.gl/p2Wi34. Засновником газети значився Віктор Грищенко – депутат Менської міської ради, який йшов на вибори від Радикальної партії Олега Ляшка. Останній випуск “Вісника громади” вийшов у жовтні 2018 року https://bit.ly/2zaiUA2


0 Comments