У Менській лікарні буде своя система подачі кисню хворим на COVID


Вчора, 6 квітня, під час пресконференції із місцевими журналістами перший заступник міського голови Олег Небера повідомив, що незабаром у лікарні буде свій генератор кисню.

Олег Небера: “Центральна міська лікарня подала всі необхідні документи на 13 пакетів медичних послуг з Національною службою здоров’я України.

Основні з них – ковідний, інсультний та пологовий. Придбана та змонтована система централізованої подачі кисню по палатах хірургічного та терапевтичного відділеннях. Кисень від зовнішнього генератора подаватиметься безпосередньо до ліжок хворих. Біля кожного ліжка стоїть модуль і від цього модуля підключаються персональні монітори для подачі кисню.

Це була державна програма і наша лікарня отримала фінансування. Коштує така система близько 4 мільйонів гривень.

Сьогодні (6 квітня) приїжджають спеціалісти і починають монтувати. На остаточні налагоджені роботи необхідно 6-7 днів, і система буде введена в експлуатацію.

У цих відділеннях зараз розміщується ковідні хворі. 5 лікарень області переорієнтовані виключно під ковідні лікарні. Одна з них – наша. Це додаткове навантаження на ліжко-місця: їх повинно бути 120, та навантаження на персонал.

Тобто, крім лікування COVID, у нашій лікарні ще надаватимуть послуги у пологовому та неврологічному відділеннях.

Решту послуг надаватимуть за направленням у інші лікарні”.


0 Comments