У Мені знову заговорили про зведення багатоквартирного будинку по вулиці Корольова


 

Микола Охонько

Учора, 8 серпня, в Мені відбулися громадські слухання по питанню будівництва багатоповерхового житлового будинку по вулиці Корольова. Обговорювали проект детального плану земельної ділянки під будівництво.

Ось що розповідав Олександр Савін, провідний спеціаліст ПП «Майстерня архітектора Травки В.А.», яке розробляло документацію:

“В Мені діє чинний Генеральний план, детальним планом ми реалізовуємо генеральний план, ділянка складна, площею 0,169 га (близько 17 соток – ред.), неправильної форми.

Будинок має бути 5-поверховим, однопід’їздним, на 68 мешканців, 35 або 28 квартир в залежності від рішення стосовно ліфту, бо законодавством заборонено будувати будинки вище 4 поверхів без ліфту, а оскільки в Мені відсутня організація, що їх обслуговує, то питання залишається відкритим.

Інфраструктура прилеглої території буде відповідати всім нормам і вимогам: майданчики для відпочинку дітей і відпочинку дорослих, для спорту, господарський майданчик, парковка (3 місця), майданчик для сушіння білизни.

Проблемою є відсутність площадки для вигулу собак, бо мало площі біля будинку – дається взнаки санітарна зона діючого кладовища і заборона розташування на ній будь-якої інфраструктури.

Заїзд для транспорту буде з трьох сторін, для пішоходів передбачені окремі доріжки для пересування і доступу на відповідні майданчики.

Також передбачений інтернет, телефонний зв’язок, освітлення по периметру будинку, водовідведення в центральну каналізацію, не передбачено центральне опалення, оскільки в кожній квартирі буде свій котел.

Будинок буде цегляним.

Будуватиме компанія “УкрСіверБуд”, яка і профінансувала проведення робіт по виготовленню документації”.

Нагадаємо, що частина ділянки по вулиці Корольова, на якій раніше планувалося зведення житлового багатоквартирного будинку, увійшла в санітарну зону кладовища згідно Генерального плану міста, тож будувати там не можна http://mena.org.ua/blog/scho-zavadylo-budivnytstvu-novoji-bahatopoverhivky-u-meni/

Міськрада вирішили зробити детальний план земельної ділянки, який буде передбачати будівництво за межами санітарної зони кладовища.


0 Comments