У Мені збереться “Єдина родина Чернігівщини”


 

Андрій Гапон

26 серпня у Мені відбудеться захід, присвячений налагодженню дружніх стосунків між сім’ями загиблих воїнів АТО, під назвою “Єдина родина Чернігівщини”. Детальніше про заплановане дійство нам розповіла один із його організаторів, волонтер із Чернігова, Ірина Березенська:

“Даний захід буде проведений для родин загиблих воїнів АТО Чернігівської області. Запрошені гості із північних районів області: Ріпкинського, Менського, Городнянського, Корюківського, Семенівського, Щорського, Борзнянського, Бахмацького, Сосницького, Коропського, Новгород-Сіверського та Чернігова. Для інших районів Чернігівщини аналогічний захід був проведений у травні в селищі міського типу Десна.

Стосовно самого дійства. Спочатку відбудеться покладання квітів на алею Героїв АТО, потім проведемо молебень, нагородження (посмертно), флешмоб, кава-брейк. Для дітей зробимо спеціальний квест. Також планується екскурсія до зоопарку та вечеря.

Фішкою заходу має стати неформальне спілкування з владою. Влада в районах і тим більше територіальних громадах не обізнана як саме вона може допомогти родинам загиблих. Таким чином ми хочемо привернути увагу саме до таких родин та до їх проблем.

Організатор заходу – громадська організація “Єдина родина Чернігівщини”, “Єдиний волонтерський центр”, ГО “Ресурс” та ГО “Юридична сотня”. Загалом до участі у даному заході плануємо залучити 153 особи”.


0 Comments