У Мені відкриють “Алею героїв АТО”


 

 Андрій Гапон

Незабаром у Мені мають відкрити алею Героїв АТО – пам’ятку про загиблих воїнів, які захищали нашу країну. Детальніше про відкриття пам’ятки нам розповів перший заступник голови Менської райдержадміністрації Сергій Мурований:

Алею Героїв АТО плануємо відкрити 24 серпня – на День Незалежності України. Пам’ятка буде знаходитись у центрі міста, на алеї, що іде до Обеліску Слави.

З однієї сторони будуть розташовані гранітні плити з надписами та кольоровими зображеннями загиблих воїнів. З іншої сторони буде загальний стенд пам’яті ліквідаторів Чорнобильскої аварії та воїнів-афганців. Також буде чотири пам’ятні дошки уродженцям Менщини: трьом Героям Радянського Союзу та одному кавалеру чотирьох орденів Слави.

Орієнтовно вже за тиждень мають бути готові самі дошки та металеві конструкції. Тоді вже і розпочнемо безпосередньо монтажні роботи, які буде виконувати КП “Менакомунпослуга”.

Фінансування даного проекту здійснюється згідно районної програми. На реалізацію проекту необхідно близько 70 тисяч гривень. 40 тисяч уже виділили з районного бюджету, решту виділять з міського.


One Comment

  1. Міський голова Геннадій Примаков повідомив, що міськрада ще не приймала рішення про виділення коштів з міського бюджету на реалізацію даного проекту.