У Мені, Сновську та Сосниці на початку весни звільнять усіх працівників РДА


У процесі реорганізації шляхом приєднання до Корюківської РДА, майно передадуть у власність відповідно Корюківській РДА.

Інформація отримана з веб-сайту “СУСІДИ-Сity”:

“Голова РДА Володимир Полубень розповів, що для райдержадміністрації об’єднаного Корюківського району ще в січні затвердили граничну чисельність працівників — 126. Ті, що трудяться в Корюківці, залишаються на своїх місцях. З інших трьох районів уже взяли на роботу одинадцять службовців.

Найбільше — зі Сновська, вісьмох людей. Двоє з них, працівник архівного відділу та державний реєстратор, матимуть роботу на місці, а шістьом доведеться їздити в Корюківку.

З Мени їздитиме до Корюківки одна людина — спеціаліст служби у справах дітей. Із Сосниці ніхто не їздитиме, двоє людей, яким теж запропонували роботу, працюватимуть безпосередньо у селищі.

Планують найближчим часом працевлаштувати ще вісьмох фахівців: по чотири з Мени та Сновська. Їм уже зробили пропозицію, і вони погодились. Залишається тринадцять вакантних посад. Три — на заміну жінок у декретній відпустці та десять — постійних місць роботи.

Застаріле й зношене майно буде списане, а те, що в кращому стані, передадуть на баланс Корюківської РДА. Зокрема, шість автомобілів та комп’ютерну техніку.

У Мені передачі підлягають дві автівки, одну з яких віддадуть місцевому військкомату. У Сновську теж дві, одну з яких, скоріш за все, доведеться списати. І у Сосниці дві. Якщо селищна рада зможе їх забрати собі — передадуть.

Найближчим часом вирішиться й кілька болючих кадрових питань. Зокрема, будуть звільнені 26 працівників Менської районної бібліотеки. Сама книгозбірня у Мені не ліквідована, але чисельність штату доведена до нуля. Якби людей завчасно попередили та вивільнили до кінця 2020 року, проблем би не було.

Це стосується й трьох працівників із Сосниччини: з «терцентру» та центру соціальних служб. На сесії Корюківської районної ради прийняли необхідні програми, щоби люди отримали належні при звільненні виплати.

У порівнянні з іншими новоутвореними районами Чернігівщини, в Корюківському — великих проблем немає. Об’єднані громади вчасно забрали у свою власність комунальні підприємства, зокрема лікарні, розв’язали й ряд інших проблем”

Джерело: http://bit.ly/3pyoyjp


0 Comments