У Мені пройшли “Відкриті уроки футболу”. Фото


27 вересня у Мені на стадіоні “Колос” відбувся дитячий футбольний фестиваль “Відкриті уроки футболу” участь у якому взяли представники Федерації футболу України та Чернігівської області

На заході були присутні близько 200 учнів 3-6 класів з 16 шкіл району. Юні футболісти показували свою майстерність в елементах техніки гри у футбол, змагалися у спортивних естафетах та конкурсах.

Футбольне поле було розділене на 12 окремих квадратів, у кожному з яких команда школярів займалась тими чи іншими іграми. Контролювали ігровий процес тренери-викладачі дитячо-юнацьких спортивних та загальноосвітніх шкіл району, представники Менського відділу поліції, психологи.

Юні учасники фестивалю отримали на згадку про участь у заході футболки від Федерації футболу, а тренерам була вручена нова спортивна форма. Кожній школі, яка брала участь у “Відкритих уроках футболу”, передані футбольні м’ячі, котрі будуть використовуватись на уроках фізичного виховання.

Спортивне свято відбулося за ініціативи Федерації футболу України, Асоціації крос-культурних проектів (Данія) та Ініціативи інфраструктурної програми для України Німецького уряду

Джерело: http://meadm.cg.gov.ua/index.php?id=263585&tp=0


0 Comments