ТОВ “АГРОПРАКТИК” орендувало понад 100 га землі Смарагдової мережі


Починаючи з 12 березня, відбулось 7 земельних аукціонів, на яких віддали в оренду значну кількість землі, яка входить до Смарагдової мережі.

Ми вирішили підсумувати та дізнатись, хто у 2021 році орендував найбільше земельних ділянок, які входять до особливо цінних природних територій:

1) ТОВ “АГРОПРАКТИК” — 102 га за межами Слобідки та Куковичів;

ТОВ “АГРОПРАКТИК” — товариство з обмеженою відповідальністю, яке за основним видом діяльності займається оптовою торгівлею хімічними продуктами. Знаходиться у селі Сядрине Корюківського району, власниками являються Олександр Левицький та Костянтин Рязанцев (детальніше: https://bit.ly/2Sa9pdF).

2) ТОВ “МЕНА-АВАНГАРД” — 36 га за межами Лісків;

ТОВ “МЕНА-АВАНГАРД — товариство з обмеженою відповідальністю, яке за основним видом діяльності займається вирощуванням зернових культур. Знаходиться у Мені, власником являється Інна Гавриш (детальніше: https://bit.ly/3ct2mUh).

3) ФГ “ЗЕМЛЕДАР-АГРО” — 13 га за межами Слобідки.

ФГ “ЗЕМЛЕДАР-АГРО” — фермерське господарство, яке за основним видом діяльності займається вирощуванням зернових культур. Знаходиться у Мені, власником являється Наталія Данилець (детальніше: https://bit.ly/2TOJTLo).

———

Результати земельних торгів 12 та 18 березня: https://bit.ly/3w54b1t.

Результати земельних торгів 30 березня: https://bit.ly/3imSX4k.

Результати земельних торгів від 14 та 21 квітня: https://bit.ly/3gjPfG4.

Результати земельних торгів від 13 травня: https://bit.ly/3iw7lrb

Результати земельних торгів від 26 травня: https://bit.ly/350Kmw9.


0 Comments