Студенти з команди Кірова виграли десяту “Вуличну лігу”16 лютого завершився перший з турнірів “Вуличної ліги” з футболу. Переможців визначили студенти.


Цього року у змаганнях взяли участь лише 5 команд. У минулому році їх було 10. На жаль, команди Сосниці та Березни не зіграли жодного матчу попри попередню заявку. Тож турнір охопив лише два ігрові дні.


Команда вулиці Кірова з Мени у 2018-му році була другою. У ювілейній “Вуличній лізі” меняни перемогли. Вони ж були чемпіонами і в 2017 році. Куковичі, що здобули першість минулого року, цього разу треті. Друге місце у команди з Феськівки.


  Після завершення змагань переможці отримали кубки, а всі учасники – почесні грамоти. Нагороди вручали Вадим Волков, що представляв РДА, та Олександр Федорченко з міськради ОТГ. “Я дуже радий, що цього року ми проводимо турнір у співпраці обох владних структур – громади та району, – зазначив один з організаторів, Віктор Захарченко. – Спорт поєднав нас у прагненні влаштувати свято для молоді”.


Суддями змагань були Дмитро Коноваленко та Олександр Міц. Десята “Вулична ліга продовжується. Тривають турніри 5-8 та 9-11 класів.

Плануються змагання у категоріях 1-4, дівчат та ветеранів.


0 Comments