Спонсор відремонтує приміщення для секції панкратіону у Мені


Довгий час секція панкратіону Менської ДЮСШ проводила свої заняття на другому поверсі Будинку культури. Як відомо, тепер там розташувалася публічна бібліотека міської ради. Де тепер проходитимуть заняття з панкратіону, “Менщина” дізнавалася у тренера Миколи Гаркуші.

Микола Гаркуша: “Спочатку займалися у приміщенні школи Шевченка, де проходить трудове навчання – згодом його визнали аварійним і ми перебралися до Будинку культури. Там проводили заняття у одному з кабінетів, але те приміщення передали “Домісолькам”. Далі займалися у фойє другого поверху Будинку культури. Але тепер там створюють публічну бібліотеку. Нас перевели до малого актового залу школи Шевченка.

Ми зверталися до міської ради, щоб нам виділили приміщення для занять. Нам пропонували будівлю, де розташована “Арт-майстерня”. Але коштів на утримання у нас не вистачає.

Тому нам надали підвальне приміщення колишнього РАПО. Всі витрати з ремонту бере на себе спонсор – Олександр Сова. Планується обладнання залу для тренувань та роздягальні”.

Наразі на секції займається більше 30 дітей. На літній період заняття припиняють. Чи вдасться виконати ремонтні роботи до початку навчального року, поки що невідомо.

Займатися ремонтом приміщення буде менське підприємство, яке працюватиме напряму з спонсором.

За словами Миколи Гаркуші, бригада робітників почне ремонт найближчим часом.

Фото підвального приміщення колишнього РАПО 25 червня


0 Comments