СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА. Поліція Корюківщини застерігає: обережно шахраї!


Поліцейські Корюківського району вкотре застерігають громадян бути пильними та не дати зловмисникам жодного шансу Вас ошукати.

Лише з початку поточного місяця до Корюківського районного відділу поліції звернулися три жителя Корюківського району за фактом можливих шахрайських дій відносно них.

Так, 02 серпня до Корюківського районного відділу поліції надійшли матеріали звернулась жителька міста Сновськ, яка повідомила, що їй зателефонували незнайомі та представились співробітниками банку. Незнайомка попросила заявницю натиснути потрібну цифру на своєму смартфоні, після чого вона заволоділа коштами заявниці у сумі 13500 тисяч гривень.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексі України (шахрайство).

Поліція наполегливо закликає якщо ви постраждали від шахрайських дій якомога швидше телефонуйте за номером «102» або особисто звертайтесь до найближчого відділку поліції. Саме завчасне повідомлення про вчинення злочину в переважній частині випадків є запорукою успішного їх попередження та розкриття.

Будьте обачними та не дайте себе ошукати!


0 Comments