Скільки грошей Ви хотіли б отримувати щомісяця?


500-Hryvnia-Skovoroda1

Гроші. Без них у сучасному світі прожити майже неможливо. «Менщина» запитала у жителів району та гостей про те, якої щомісячної суми їм би вистачило, та на що вони витратили б ці гроші.

Микола Лях - працівник салону Цифрове фото І. Шульги (3)

Микола Лях – працівник салону «Цифрове фото І. Шульги»:

– Грошей скільки не отримуй, все рівно мало буде. Всі люди різні, і у кожного своя міра достатку. Мені, для того, щоб нормально прожити в Мені і не бідувати, має вистачати 2 500 гривень. Цих грошей досить, щоб розрахуватися з комунальними платежами, місяць прогодуватися, ще й на розваги залишиться.

Інна Руденко, Олена Волницька - продавці магазину Світ (4)

Інна Руденко, Олена Волницька – продавці магазину «Світ»:

– Питання не в грошах, а в цінах, які сьогодні виросли так, що далі нікуди – ледь до кінця місяця дотягуємо. 2 500-3 000 грн, думаю, вистачило б; може і не на все, але на прожиття хватило б.
– А мені, якщо вже мріяти по-крупному, то потрібні не гроші, а мужчина. А тоді, це вже буде його клопіт, де брати гроші , а куди їх витрачати я придумаю.

IMG_8240

Володимир Бабкін – пенсіонер з Феськівки:

– Думаю, що 2 000 гривень. Цього вистачить на все, бо я живу в селі, і з харчування у мене все своє. А максимальна сума, яку я б хотів, то це 4 500 гривень. Цього вистачить і мені, і моїй родині, ще й відкладати вдасться. Зараз час такий, що багато не понавідкладаєш, але деякі заощадження робити все ж таки потрібно, щоб було на надзвичайний випадок у житті.

IMG_8244

Катерина Власенко – студентка Чернігівського університету з с. Пушкарі, Новгород-Сіверського району:

– Дивлячись на те, де жити. Якщо в Чернігові, то не менше 3 000 грн, якщо в Мені – 2 000 грн. А максимум – 5 000 гривень. Я б з цих грошей і жила, і ще могла б збирати на щось. Наприклад, на відкриття власної справи – ресторану, або магазину. Нічого коштовного мені зараз не хочеться, прикрас там, чи техніки якоїсь, так само як і екзотичних подорожей. Думаю, що без цього можна обійтись.

IMG_8239

Олександр Карпов – будівельник з Чапаєвки:

– 5 000, як мінімум, щоб я нормально себе почував і майже ні в чому собі не відмовляв. А якщо мріяти, то для повного щастя потрібно тисяч десять, краще не в гривнях, а в доларах, а ще краще в євро чи фунтах стерлінгів. Витратив би їх на придбання та облаштування власного житла, щоб було куди привести свою дівчину. Ну і машину гарну купив би, щоб ось так на зупинці не стояти.

IMG_8246

Олена Лисиця – підприємець з Троїцького ринку:

– Мене влаштовувала б зарплата 2 000 гривень. Було б добре сидіти у теплому кабінеті, а не працювати, як я зараз, вантажником на холодному базарі. Більше мені не потрібно, бо у мене вже все є. По базару ходять люди, які просять – не відмовляю нікому, бо у мене не вистачає совісті відмовити – жалко людину, от і даю, хоча й розумію, що до такого стану людей, зазвичай, доводить горілка.


0 Comments