Скільки коштів міська рада витратили на квіти?ОНОВЛЕНО


Відповідь на це питання шукали у відкритих джерелах та надіславши запити до відділів міськради та і самої міськради зокрема.

Спромігся на відповідь тільки відділ культури. Так, з початку 2019 року було придбано квітів на суму 46,5 тис. грн (станом на 5 грудня).

За інформацією єдиного веб-порталу використання публічних коштів Є-Дата у 2019 році міська рада придбала квітів на суму 21,1 тис. грн.. А на 2020 запланувала 25 тис. грн. Станом на 20 лютого використано 5780 грн.

Для довідки. У минулій замітці була допущена помилка. За інформацією міської ради, на сайті Є-Дата вказані заплановані кошти та використані (http://bit.ly/2T1CnZB).

У коментарях до замітки заступник міського голови Тетяна Вишняк повідомила, що придбання квітів здійснюється відповідно до прийнятих програм, які затверджені рішенням сесії.

Також ми поцікавились у Тетяни Сергіївни, чому міська рада не надала відповідь на інформаційний запит, який надсилався міськраді для уточнення використаних та запланованих коштів на квіти, на що відповіді ми не отримали.


0 Comments