Школа у Бірківці стане філією


У середу, 12 лютого, відбулася зустріч працівників відділу освіти Менської міської ради з вчителями та батьками Бірківської школи. Було прийняте рішення про зміну статусу закладу освіти – створення філії опорного закладу.

За словами очільниці відділу освіти Менської ОТГ Ірини Лук’яненко, батьки голосували за те, щоб опорним закладом для їхньої філії стала Менська гімназія: “Минулого року ми пропонували і їм, і школі у Лісках стати філіями. Зараз батьки учнів у Бірківці захотіли приєднатися до гімназії”.

Лісківська школа відмовилася від пропозиції міськради стати філією Менської школи імені Шевченка – http://bit.ly/2UMF7fR

Нагадаємо, минулого року Міністерство фінансів України надіслало листа Кабінету Міністрів з пропозицією “значної економії коштів у сфері загальної середньої освіти, яка виникла через рішення Уряду про підвищення заробітних плат учителів”.

Зокрема, Мінфін пропонував припинити з 1 січня 2020 року фінансування з освітньої субвенції шкіл (крім початкових) з кількістю учнів менше 40 та фінансування освітнього процесу в 10-11 (12)х класах, де менше 20 учнів; а також переглянути підходи до створення мережі опорних шкіл, розвивати мережі опорних шкіл шляхом фінансових стимулів, зокрема спрямування капітальних видатків, у першу чергу, на ці школи, і за умови виконання процесу оптимізації.


0 Comments