Що з ремонтом дороги по вулиці Шевченка?


У квітні “Менщина” писала про ремонт дороги по вулиці Шевченка. Ми знайшли інформацію, що міськрада замовила ямковий ремонт на 200 тисяч гривень (детальніше http://bit.ly/2FwEe2i ).

У коментарях люди обурювалися якість ремонту:

Оксана Шаповаленко: “Страшне “латання”. Тільки ямки “в коліно” латають, менші ні?”

Инна Панченко: “А ямку перед поворотом до лікарні на півдороги залишили, то так потрібно?”

Ирина Костюченко: “Це насміх над людьми. Як можна платити за таку неякісну роботу?! Ямки по коліна біля лікарні, магазину “Орхідея”

Тоді начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства міськради Лілія Лихотинська у коментарях пояснила: “Роботи ще не закінчені. 1 тонна асфальту коштує 2 792 грн. Зараз вже використали 2 машини – близько 30 тонн. На сьогоднішній день підрядна організація акти виконаних робіт та довідку про вартість робіт не надала” (від редакції – коментар залишений 19 квітня).

Нещодавно ми направили запит до міськради з проханням повідомити, чи надала підрядна організація, що виконує поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шевченка у місті Мені, акти виконаних робіт та довідку про вартість робіт?

У відповідь отримали: “Відповідно до заключеного договору між міською радою та ПАТ “ШРБУ №82″ на проведення поточного (ямкового) ремонту дороги по вулиці Шевченка, виконавцем робіт надані довідка про вартість виконаних робіт та акт виконаних робіт. Дані документи на даний час не підписані, знаходяться на етапі розгляду та оформлення, тому не має можливості надати їх для ознайомлення” (від редакції – листа отримано 5 липня).

Нагадаємо, у березні 2019 року міський голова Геннадій Примаков пояснював “Менщині”, що (цитата) “Від ямкового ремонту по місту ми вирішили взагалі відмовитися. Ми проводимо ремонт доріг велики латками. Ямковий ремонт – гроші в нікуди” http://bit.ly/2FxeFOP


0 Comments