ЩО ТАМ У СУСІДІВ. Куликівська громада виграла 270 тис грн для створення бізнес-середовища у громаді


Куликівська селищна рада отримає від Програми “U-LEAD з Європою” підтримку у реалізації проєкту з формування сприятливого бізнес-середовища у громаді, налагодженні діалогу з бізнесом та його підтримці.

На отримані кошти в громаді планують створити коворкінг (колективний офіс) для навчання та роботи підприємців.

Бюджет проєкту складає близько 270 тисяч гривень, за ці кошти планують відремонтувати приміщення, закупити техніку та оплатити послуги експертів, які проводитимуть навчання.

“Нам важливо вибудувати сталу та взаємовигідну комунікацію із бізнесом. Крім того, ми будемо навчати своїх підприємців, які будуть працювати у громаді та платити податки до бюджету”, — наголошує Юлія Пастернак, Куликівський селищний голова.

Проєкт громади обрали для фінансування у рамках конкурсу “Громада, дружня до бізнесу”.

“Стратегія конкурсу полягає у забезпеченні створення сприятливого бізнес-середовища та налагодженні діалогу з бізнесом. Розвиток відповідального підприємництва впливає не лише на надходження до місцевого бюджету, а й сприяє покращенню якості муніципальних послуг, притоку жителів і формуванню позитивного іміджу громади”, — наголошує Ірина Кудрик, керівниця Чернігівського регіонального офісу Програми.

Реалізовуватиме проєкт громадська організація Куликівська районна громадська організація “Агенція регіонального розвитку” протягом шести місяців. Старт проєктів розпочнеться орієнтовно у вересні 2021 року і буде завершений найпізніше 31 березня 2022 року.

Підготував Іван Крук


0 Comments