Сергій Крицький: “Більшість витрат фестивалю взяли на себе наші спонсори”


2-3 серпня у Мені відбудеться щорічний фестиваль світла та розвитку LuMena. “Менщина” поспілкувалася з одним із організаторів фесту, начальником інформаційного відділу Менської міськради Сергієм Крицьким, щоб дізнатися, чого очікувати від цьогорічного фестивалю.

Сергій Крицький: “Фестиваль LuMena цього року, як і минулого, буде проходити на міському пляжі Мени.

Хедлайнерами LuMena 2019 будуть гурти Kozak System (2 серпня) та “Гайдамаки”(3 серпня). Кожного дня до мене звертаються різні гурти з усієї України, які хочуть виступити на нашому фестивалі, навіть є такі, що готові брати участь безкоштовно.

Плануємо запросити також і байкерів, які проведуть виставку мототехніки.

Протягом двох днів, окрім виступів музикантів, будуть і дитячі розважальні програми та квести, тренінги для дітей та дорослих, спортивні заходи, де зможуть брати участь всі вікові категорії населення, художні та хендмейдові виставки.

Також будемо запрошувати чернігівських брендових підприємців для створення торгових точок, де можна буде купити продукти харчування та напої. Поки що менські підприємці не зверталися, але якщо вони представлять свої товари та відповідно до тематики фестивалю оформлять своє місце, ми готові співпрацювати, для цього треба звернутися до інвестиційного відділу міської ради.

На пляжі також буде розташована зона для кемпінгу (відпочинку з палатками), яка буде знаходитись на протилежному березі річки на пляжі. Бажаючим там відпочити, планується навіть безкоштовне надання деревини для вогнищ. Зона відпочинку буде охоронятися правоохоронцями.

На проведення фестивалю Менською міськрадою було виділено 100 тис. грн. Цих коштів вистачає тільки на оренду та установку сцени та обладнання. Більшість витрат фестивалю взяли на себе наші спонсори: ТОВ “Мена-Авангард”, ТОВ “Нептун”, ТОВ “СолАгро”.

Запрошуємо всіх жителів Менщини, сусідніх ОТГ та всіх бажаючих з усієї України на наш фестиваль”.


0 Comments