Щеплення від кору в Мені роблять лише дітям. Вакцина є


У Менському районі було зафіксовано 4 випадки підозри захворювання на кір. Всі хворі – діти, з Березни. Їх направили до інфекційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні, діагноз поки що не підтверджений. Про це “Менщині” розповіли в Менському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

– Дітям роблять щеплення від кору у віці 1 рік та 6 років. У минулому році на Менщині діти цього віку були вакциновані на 96%. Діти іншого віку (батьки яких у свій час відмовлялися від вакцинації, або діти хворіли, чи вакцини не було) вакциновані на 67-70%. Ми робимо щеплення лише дітям, безкоштовно. Дорослі повинні купувати вакцину й робити щеплення самі, – розповіла заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства Менського центру первинної медико-санітарної допомоги Галина Вербицька.

“Менщина” обдзвонила міські аптеки. В аптеці “Ліки України” вакцина є, але конкретної ціни вони сказати не змогли, мовляв, вакцини комбіновані й кожному пацієнту потрібні свої. В інших аптеках вакцини немає і замовити її не можна, оскільки вона відсутня у постачальників.

В інтернеті комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи та вітряної віспи коштує від 300 гривень. Та знайти вакцину, яка є в наявності, складно.


0 Comments