Санаторій “Остреч” очима відпочиваючих: хамство та погана їжа


Любов Куксенко вчора, 13 липня, у мережі “Фейсбук” опублікувала пост, де розказала та показала на фото, як відпочиває її племінниця у Менському санаторії “Остреч”.

Любов Куксенко: “Неодноразово писали вчора і відгуки і коментарії, які були видалені адміном сторінки @Остреч в Фейсбук.

Я просто викладаю всю правду про відпочинок дитини у цьому жахливому санаторії, якщо його можливо так назвати. Це заклад, в якому день відпочинку коштує 700грн за добу!!

Хамство, прострочені продукти, їжа, яку їсти, здається, може тільки худоба, грибок, розетки, які оголені і звисають, інтернет відсутній взагалі!! Діти зі звичайних родин отримують розчарування та втрачений час, а як бути з дітьми з дитячих будинків, інвалідів, дітей учасників АТО, які їдуть за рахунок держави і для них єдина радість провести літній відпочинок у нормальних умовах?” (джерело: https://bit.ly/3wDDLmV )

“Менщина” готова поспілкуватися із керівництвом санаторію, іншими відпочиваючими, зробити фотографії, якщо адміністрація закладу погодиться на це.

Шановні читачі, скажіть, будь ласка, чи відпочивали ви у “Остречі” останнім часом? Які враження у вас залишилися? Будемо дуже вдячні на відгуки та фото.


0 Comments