Роман Боюн: “Чому жителі сіл Синявки, Куковичі, Семенівки, Бірківки, Киселівки, Блистови, Осьмаки, Ушня, Садове, Величківки за два роки не отримали коштів на розвиток інфраструктури?” (частина 1)


3 червня в.о. старости Блистівського старостинського округу Роман Боюн опублікував на свої своїй фейсбук-сторінці повідомлення про позачергове засідання виконавчого комітету Менської міськради, на якому, на його думку, кошти розділили несправедливо між Меною та населеними пунктами Менської ОТГ.

Роман Боюн: “Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Менської міської ради, на якому розглядалося питання розподілу проектів на формування інфраструктури Менської ОТГ.

Даний проект рішення був винесений з поспіхом, без попереднього обговорення з в.о. старостами громади щодо розподілу субвенції на формування інфраструктури. Навіть на сайті перед розглядом даного питання проект рішення не був опублікований.

Для розуміння пояснюю, що даний вид субвенції розподіляється за формулою, відповідно до площі громади та кількості сільського населення.
Отже, чим більше сільських територій об’єднала громада, тим більшим є розмір субвенції.

Якщо взяти Менську ОТГ за кількістю населення 25000 жителів громади, то міське населення становить 12000 жителів, сільське – 13000. Тобто, розподіл субвенції повинен розподілятися грубо 50 на 50 відсотків.

Що ми маємо протягом двох років? В 2018 році Менська міська рада затвердила перелік проектів на формування інфраструктури Менської ОТГ в розмірі 7 млн 766 тис на:

1) придбання спецтехніки та комплектуючих виробів до них для комунальних підприємств Менської міської ради в розмірі 3 859 927 грн,

2) на реконструкцію системи водопостачання з облаштуванням покриття дорожньої мережі по вулицям Приозерна, Андрейченка Максима, Калинова в м.Мена – 1 499 000 грн,

3) капітальний ремонт дорожнього покриття автомобільних доріг комунальної власності по вул.. Шевченка (частина), вул. Садова в м.Мена – 1 418 063 грн

4) капітальний ремонт проїзної частини автомобільної дороги комунальної власності по вул.. Шевченка від вул. Героїв АТО в м. Мена – 988 810 грн” (джерело – http://bit.ly/2WcqjnU)


0 Comments