Рокивини загибелі Олександра Шумейка


Сьогодні, 3 серпня, минули сьомі роковини від дня загибелі учасника антитерористичної операції на території Донецької області Олександра Шумейка. На алеї Героїв у Мені відбулися заходи на вшанування пам’яті полеглого воїна.

Хвилиною мовчання, покладеними квітами учасники мітингу вшанували світлу пам’ять Олександра Шумейка та всіх воїнів-героїв, які не повернулися живими додому.

Народився Олександр Шумейко 24 вересня 1982 року у селі Митченки Бахмацького району Чернігівської області. У 1988 році сім’я переїхала до міста Щолкіне Ленінського району АР Крим, де Сашко і пішов у перший клас.

У Причорномор’ї родина проживала до 1993 року, а потім повернулася на Чернігівщину, у Киселівку. Тут у віці одинадцяти років Олександр пішов у 5-й клас Киселівської школи, яку закінчив у 2000 році.

Після закінчення школи юнак вступив на заочне відділення Чернігівського інституту економіки та управління за спеціальністю «Фінанси». Одночасно з навчанням Олександр працював рятувальником у Києві.

Строкову службу в армії Олександр проходив у військовій частині «Десна» від весни 2002 до осені 2003 року. Здобувши вищу освіту, у 2007 році одружився. Разом зі своєю дружиною переїхав на постійне місце проживання до Автономної Республіки Крим. Там влаштувався на роботу рятувальником. В Криму проживав до 2014 року.

У зв’язку з військовим переворотом та незаконним референдумом, Олександр повернувся на Батьківщину. Працював рятувальником у відділенні Менської 10-ї державної пожежно-рятувальної частини.

11 лютого 2015 року Шумейко Олександр був мобілізований до лав збройних сил України за власним бажанням. Загинув Олександр Шумейко 3 серпня 2015 року на бойових позиціях у місті Дзержинськ поблизу Горлівки, що на Донеччині.

22 вересня Героя було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Джерело: https://bit.ly/3OW6NXS


0 Comments