Родини з дітьми можуть отримати гуманітарні набори


До Менської міськради надійшла гуманітарна допомога з Корюківської районної військової адміністрації. Це вантаж із Британії у вигляді невеличких продуктових наборів.

Сьогодні, 23 червня, на засіданні гуманітарного штабу при міській раді колегіально було вирішено розподілити ці пакунки по громаді сім’ям із дітьми від трьох до 18 років з розрахунку один набір – на одну дитину.

У Мені видачею цих проднаборів займатиметься Комунальна установа «Менський міський центр соціальних служб», довідки за тел. 2-11-33.

По селах роздаватимуть у старостинських округах.

Нині триває облік отриманого вантажу та підготовка до його розподілу.

Для отримання допомоги до комунальної установи ММЦСС може звернутися один із батьків, при собі мати свій паспорт і свідоцтво про народження дитини. Старости вже готують списки сімей та отримують такі набори.

Пакунки у місті почнуть роздавати від понеділка наступного тижня. Міськрада просить не поспішати та не створювати ажіотажу – вистачить усім.

Окрім того, Центром надається допомога внутрішньо переміщеними особам, які проживають у Мені (по селах всі ВПО таку допомогу вже отримали). А також іншим категоріям осіб, які потребують особливої уваги, зокрема, – сім’ям із дітками-інвалідами.

Державна допомога для кожного жителя громади, яку всі так очікують, до Корюківського району ще не надійшла.

Джерело: https://bit.ly/3xFVaxO


0 Comments