Ремонтувати скляну зупинку, побиту вандалами, буде КП «Менакомунпослуга»


16 жовтня читач “Менщини” надіслав фото розбитої автобусної зупинки біля “сирзаводу” – https://bit.ly/2HEJbKH.

Тоді у коментарях до замітки читачі повідомили, що це вже третя розбита зупинка по Мені: “Uliya Gorova: “Одна по вулиці Сіверський шлях, біля 17 магазину (замінили скло), друга біля магазину “Лілея” (заміна скла)”.

За інформацією директора КП «Менакомунпослуга» Романа Минця, пошкоджували зупинку тільки одну, ремонтувати її буде комунальне підприємство. На ремонт виділені кошти із програми благоустрою. Вартість скла для заміни складає 3000 грн.

«Ми написали звернення в поліцію, міську раду. Жодної реакції від поліції немає. Скільки до них не зверталися про руйнування майна, винних ще ні разу не знайшли,» – повідомив Роман Вікторович.

За його словами, зупинка буде відремонтована найближчим часом.

Нагадаємо, в кінці жовтня ми направляли запит до міської ради, в якому цікавилися, чи робився ремонт нових скляних зупинок громадського транспорту, встановлених по місті Мені та Менській ОТГ?

Відповідь нам надіслало КП “Менакомунпослуга”: “Персоналом КП “Менакомунпослуга” не проводився ремонт вищеназваних об’єктів загального користування» (https://bit.ly/38FJvE8).


0 Comments