Ремонт даху робили не в рамках капітального ремонту спортзалу школи Шевченка


За інформацією відділу освіти міськради, капітальний ремонт покрівлі спорзалу у школі Шевченка не робили. Наприкінці 2019 року було виконано лише поточний ремонт покрівлі на суму 8,5 тис. грн. для усунення можливого протікання.

У минулому році було поведено капітальний ремонт приміщення спортзалу. В його рамках проводилися лише внутрішні роботи, вартість яких склала 846 тис. грн., з яких 395 тис. грн – державна субвенція, 451 тис. грн – місцевий бюджет. Гарантійний термін виконаних робіт – 24 місяці.

Нагадаємо, що 11 грудня 2019 року зал урочисто відкрили після ремонту. А вже 30 грудня у відремонтованому залі дах протік (http://bit.ly/2tQSwIK).

10 лютого відділ освіти Менської міськради уклав договір з ФОП Махнєй О. В. на виконання поточного ремонту основного приміщення школи імені Шевченка. Вартість робіт складає близько 460 тис. грн. (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-02-10-003584-b). Ймовірно, договір передбачає і ремонт даху спортзалу (детальніше – http://bit.ly/31P0AWZ).

На сайті міськради було вказано, що до переліку робіт входить заміна вікон, дверей та інше. У статті міськради також вказувалося, що “підрядник має усунути недоліки, які були допущені при виконанні ремонту покрівлі спортзалу, в результаті яких багато років протікала стеля” (http://mena.cg.gov.ua/index.php?id=363819&tp=page).

До посту додається скріншот статті міської ради щодо ремонту спортзалу.


0 Comments