РЕКЛАМА. Шкірний свербіж


Свербіж викликає досить неприємні відчуття і заподіює людині сильний дискомфорт. Але, як правило, свербіж явище тимчасове, тому до лікаря пацієнти звертаються тільки тоді, коли симптоми мають постійний характер. Така ситуація в корені невірна, тому що своєчасне звернення до лікаря допоможе не перейти хворобі в хронічну стадію.

Причини появи свербежу можуть бути найрізноманітнішими від захворювань шкіри (алергічних, бактеріальних, хімічних або грибкових), до захворювань внутрішніх органів і нервової системи. Для того щоб визначити точне джерело свербіння необхідно звернутися до дерматолога.

У медичному центрі «ОН Клінік» приймає кваліфікований дерматовенеролог. Він ретельно обстежить шкірний покрив при необхідності дасть направлення на аналізи, які, до речі можна здати зразу в клініці та призначить індивідуальне ефективне лікування.

Не терпіть свербіж, зверніться до дерматолога. Записатися на прийом можна за телефоном цілодобового контакт-центру 0800 300 700 або на сайті https://is.gd/KoVYR8

*Спеціалісти «ОН Клінік» не приймають пацієнтів молодше 18-ти років.


0 Comments