РЕКЛАМА. Мережа магазинів «Меблі для Всіх» прийняла учать у Троїцькому ярмарку


Вже традиційно до свята Трійці Менщина радує всіх святковим ярмарком. Жителі, а також гості міста Мена мали змогу поласувати різними смаколиками, поспостерігати за виступами місцевих артистів та танцювальних колективів, прийняти участь у спортивних змаганнях і звичайно порадувати себе обновкою у вигляді різноманітних товарів місцевого виробництва: вишиванки, плетені кошики, глиняний посуд, прикраси і таке інше.

Мережа магазинів «Меблі для Всіх» не могла стояти осторонь і також прийняла учать у ярмарці 2019.

Мережа «Меблі для Всіх» радувала своїх улюблених клієнтів великими знижками до 10% на весь асортимент магазину і на товар під замовлення.

А тих, хто не встиг оновити свою оселю під час ярмарки, ласкаво просимо до нашого магазину за адресою м. Мена, вул. Сіверський Шлях, 82 Б.

На Вас чекає величезний вибір м’яких та корпусних меблів, матраців та спальних аксесуарів, дитячих меблів, меблів для офісних приміщень, кухонних гарнітурів виробників нашої країни та Польщі, професійна допомога продавця-консультанта і весь спектр послуг від допомоги у виборі, до установки готової продукції у Вас вдома і її післягарантійне обслуговування.

На постійній основі діють привабливі знижки та акції, а цінова політика задовольнить будь-якого покупця. На всі питання ви можете отримати відповідь за телефоном 050-383-01-53.

Завітавши до магазину «Меблі для Всіх» гарний настрій Вам гарантований!


0 Comments