РЕКЛАМА. Болить живіт? Причини можуть бути різними


Скарги на біль «в животі» — в шлунку чи в кишківнику — справа не рідкісна. Причиною можуть бути неякісні продукти, неправильне харчування, кишкові інфекції, бактерії, глистні інвазії. Також причиною можуть стати стреси та хронічні хвороби.

Зазвичай, больовий синдром заважає нормальному самопочуттю і перша наша дія – прийом знеболюючих. Проте необхідно пам’ятати, що біль є симптомом певного захворювання. Для гастроентерологів важливо, який біль в людини: колючого, пекучого чи спазмуючого, тупого чи розпираючого характеру; чи поширюється і куди саме; в якому положенні стає хворому легше; як пов’язаний з прийомом їжі – враховуючи ці симптоми, лікар може судити про локалізацію патологічного процесу.

Звичайно, тільки скарг пацієнта та анамнезу хвороби недостатньо для верифікації остаточного діагнозу, тому практично завжди необхідні лабораторні та інструментальні методи діагностики. Значну роль в даному випадку відіграє УЗД органів черевної порожнини, що дає можливість об’єктивно оцінити стан органів.

Пройти ультразвукову діагностику та консультацію лікаря гастроентеролога можна в медичному центрі «ДокторПРО». Не терпіть біль, звертайтесь за допомогою за номером 0800 300 700 ! https://bit.ly/35ttZsM

*Спеціалісти «ДокторПРО» не приймають пацієнтів молодше 18-ти років.


0 Comments