Рейтинг промислових підприємств Менщини очолює “Менський сир”


Андрій Гапон

До основного кола у 2017 році входить 13 промислових підприємств Менського району, якими за перші вісім місяців було вироблено продукції на 385 мільйонів гривень (підприємства основного кола – це найбільші за обсягами виробництва).

За обсягами виробництва лідирує ППКФ “Прометей” філія “Менський сир”. З січня по серпень місяць сиркомбінат виготовив продукції на 216 мільйонів гривень, що складає 56% від загального обсягу виробництва.

На другому місці опинився ПАТ “Мена-ПАК”. Підприємство виробило гафропродукції на суму понад 98 мільйонів гривень. Замикає трійку лідерів ТОВ “Нептун”, з виробництвом мінеральної води на 24 з половиною мільйони гривень.

Далі йдуть: ПрАТ “ШРБУ-82” та ТОВ “Мітленд” – понад 13 мільйонів кожне підприємство, ДП “Юмак” – 12 мільйонів та ТОВ “Мена-Авангард” – понад 3 мільйони.

Серед основних промислових виробників району є і державні установи. Сюди увійшли Менська виправна колонія №91 (смт Макошине) та Домницький виправний центр №135. У Макошинській колонії виробили продукції на 598 тисяч гривень, а от у Домниці за звітний період поки що нулі.

Не високі показники у ТОВ “Мена ДОЗ”. З початку року деревообробний завод виготовив лише на 25 тисяч гривень. Основні обсяги припали саме на перші місяці, тож можна припустити, що поки виробництво на підприємстві призупинено.

Детальна інформація по обсягам виробництва відображена у таблиці

Нагадаємо, що нещодавно “Менщина” публікувала список власників найбільших підприємств Менського району https://goo.gl/xVz2Cy

За інформацією відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності ЦНАП Менської райдержадміністрації


0 Comments