Пташиний грип може поширюватися від птахів до людей


За інформацією Менського районного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

З початку 2020 року в Україні відмічається складна епізоотична ситуація щодо грипу птиці.

Грип птиці — гостре вірусне захворювання с\г та дикої птиці, що характерне ураженням органів дихання, хрипами,посинінням гребеня, сережок, набряком голови, проносом, паралічем шиї, кінцівок, крил, та надзвичайно великою загибеллю птиці. Сприйнятливі кури і качки, а також індики, страуси, цесарки, перепели,фазани, горобці, лебеді, чайки. Хвороба швидко поширюється, особливо в період міграції диких перелітних птахів.

Є дані про передачу вірусу пташиного грипу від хворих птахів до людини.

Інфіковані птахи поширюють вірус через свою слину, носові виділення і фекалії. Чутливі до інфекції птахи можуть бути інфіковані, коли вони контактують із зараженими виділеннями чи секреціями. Кури несуть яйця без шкаралупи і з часом зовсім припиняють яйцекладку.

Люди заражаються пташиним грипом при тісному контакті з хворою домашньою птицею. Поширення вірусів грипу птиці від однієї хворої людини до іншої буває дуже рідко. Це може спершу виглядати як звичайний грип; іноді починається з кашлю, ломоти в тілі, гарячки. Буває шлункова форма з болем у животі, блювотою й розладом шлунку. Ознаки хвороби виникають через 3 – 7 днів після зараження.

Не зареєстровані випадки, коли правильно приготоване пташине м’ясо чи яйця могли бути джерелом захворювання на пташиний грип. Вірус руйнується від дії високої температури. Звичайне готування їжі, коли вона прогрівається до 70° C, гарантовано знищує вірус. Також треба подбати, аби готові страви не контактували з сирими продуктами.

Важливо знати:
1. Дотримуватись закритого режиму утримання птиці, територія двору має бути огородженою.
2. Проводити ретельне очищення приміщень для утримання птиці та систематично боротись із гризунами.
3. Догляд за птицею слід здійснювати в окремому одязі та взутті, які необхідно регулярно прати та чистити.
4. Після контакту з птицею, предметами догляду та продукцією птахівництва слід ретельно вимити руки з милом.
5. Використовувати лише якісні та безпечні корми для птахів та зберігати їх в місцях недоступних для перелітної птиці (горобців, галок, голубів і т.д.)
6. Купувати птицю в місцях санкціонованої торгівлі та завозити виключно з благополучних господарств. М’ясо птиці та яйця вживати лише після належної термічної обробки.
7. На вимогу представників ветеринарної служби надавати домашню птицю для огляду і вакцинації.
8. Про всі випадки массового захворювання і падежу домашньої птиці, а також при виявленні місць масової загибелі дикої перелітної птиці необхідно негайно повідомити Менське районне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Телефони для зв’язку в районі: 2-15-91; 2-11-39; 2-36-61( з 8-00 по 17-00), 050-465-32-28; 050-314-85-83

Опублікувала Світлана Чичкан


0 Comments