Про що мріють менські жінки?


Про що мріють менські жінки?

Людмила Тарануха - фахівець з продажу послуг, ЦТП №19 ЧФ ВАТ «Укртелеком»: - Мрію я про те, щоб збувалися мрії моїх дітей. Мрію, щоб рідні завжди були здоровими. Щоб у сім’ї були лад, взаєморозуміння і любов. А достаток буде там, де злагода.
Людмила Тарануха – фахівець з продажу послуг, ЦТП №19 ЧФ ВАТ «Укртелеком»:
– Мрію я про те, щоб збувалися мрії моїх дітей. Мрію, щоб рідні завжди були здоровими. Щоб у сім’ї були лад, взаєморозуміння і любов. А достаток буде там, де злагода.

Ольга Гордієнко - старша медична сестра приймального відділення ЦРЛ: - Про люблячого чоловіка, про міцну і дружню родину. Із подарунків мрію про букет пролісків. Усім жінкам бажаю кохати та бути коханими.
Ольга Гордієнко – старша медична сестра приймального відділення ЦРЛ:
– Про люблячого чоловіка, про міцну і дружню родину. Із подарунків мрію про букет пролісків. Усім жінкам бажаю кохати та бути коханими.
Антоніна Гуторова - бібліотекар абонементу районної бібліотеки: - Найбільше хочеться любові, поваги. Щирих, справжніх почуттів. І звичайно квітів. Яке ж 8 березня без квітів для жінок!?
Антоніна Гуторова – бібліотекар абонементу районної бібліотеки:
– Найбільше хочеться любові, поваги. Щирих, справжніх почуттів. І звичайно квітів. Яке ж 8 березня без квітів для жінок!?
Лідія Дудко - приватний підприємець: - Мрію виграти джек-пот у “Лото забаві”, хоча б мільйонів п’ять. Але найголовніше - це щоб у нашій сім’ї ніхто не хворів. Також хочеться частіше спілкуватися з онукою.
Лідія Дудко – приватний підприємець:
– Мрію виграти джек-пот у “Лото забаві”, хоча б мільйонів п’ять. Але найголовніше – це щоб у нашій сім’ї ніхто не хворів. Також хочеться частіше спілкуватися з онукою.

0 Comments