Про атмосферу в колективі вчителі говорять тільки анонімно


Нещодавно “Менщина” публікувала одну з анонімних листівок, які були розвішені по Мені. Листівка була адресована до місцевої влади із закликом звернути увагу на проблеми Менської гімназії (детальніше – http://bit.ly/34W09KA). Про ситуацію у колективі детальніше дізнавалися у вчителів гімназії та директора Михайла Кадушка.

Вчителі, що надавали інформацію виявили бажання бути анонімними. Із 10 вчителів, з якими ми поспілкувалися думки розділились порівну: половина підтверджувала інформацію про напружену атмосферу у колективі, інші – цей факт спростовували.

У переліку прізвищ на листівці знаходяться 9 вчителів. За словами директора Михайла Кадушка всі ті вчителі більше не працюють у Менській гімназії. Деякі, за його словами, звільнялися за згодою сторін, 1 вчитель за власним бажанням та 1 – за статтею 36.6. (відмова від продовження роботи у зв’язку із зміною істотних умов праці).

“Моральне приниження, постійне підкресленні того, що моя робота абсолютна не дієва, не потрібна, чуть не зайва людина у школі. Були такі натяки, такі підтексти ну а іноді і відкрито. Не здорова атмосфера. В закладі вирішує все керівник. І навіть якщо висувались якісь ініціативи, то директор вирішував, що це не потрібно” – повідомив нам один з вчителів Менської гімназії на правах анонімності. Також вчитель зазначив, що не є автором листівки.

За словами директора, негараздів у колективі – немає. Постійно проводяться олімпіади та конкурси для учнів, вчителі беруть участь у навчаннях та заходах. Навчальний процес в порядку. За останній час проведено багато ремонтних робіт. Зокрема, школі постійно надається підтримка від спонсорів: випускників школи та бізнесменів.

Припущення, щодо автора листівки у Михайла Дмитровича є, але повідомляти його чи її прізвище він відмовився.


0 Comments