Працівники “сирзаводу” знову вийдуть на страйк


Володимир Ворох

📣 Чернігівська обласна організація Профспілки працівників АПК продовжує відстоювати трудові права та соціально-економічні інтереси своїх членів та членкинь профспілки.

☝️ Так, на початку жовтня цього року на філії “Менський сир” ПП КФ “Прометей” був зареєстрований колективний трудовий спір (КТС) між найманими працівниками та адміністрацією вказаного підприємства.

❗️Роботодавець не виплачував зарплату працівникам з травня місяця поточного року, заборгувавши їм біля одного мільйона гривень. При цьому не було сплачено податки ані в державний, ані в місцевий бюджет❗️

⚖️ Профспілкою та її соціальним партнером – Чернігівським відділенням Національною службою посередництва та примирення (НСПП) було надано трудовому колективу сирзаводу юридичну підтримку та сприяння скорішого вирішення конфлікту.

📊 Станом на цей час роботодавець частково погасив заборгованість по заробітній платі, тобто з травня по серпень ц.р. Але ще залишається заборгованість за вересень та жовтень поточного року.

⚠️ Крім цього, наразі директор та власник підприємства категорично відмовляються вести соціальний діалог і сплачувати працівникам їх законно зароблені гроші, мотивуючи це здорожчанням сировини, закриттям російського ринку, COVID-19, економічною і державною кризою, тощо.

💪 Трудовий колектив на своїх зборах у кількості 108 осіб вирішили провести на підприємстві страйк з 23 листопада 2020 року.

Джерело: https://bit.ly/2UPWxqR


0 Comments