Працівники міськради не використовують службові автомобілі в особистих цілях?


Нещодавно стало відомо, що Менська міськрада через систему державних закупівель ProZorro придбала бензин А-95 та дизпаливо на суму 1 млн 737 тис. грн – https://bit.ly/3J4To0g

Нам повідомили, що пальне було закуплене для утримання апарату міськради, для резерву та для забезпечення військових підрозділів – https://bit.ly/3LdsDYY

“Менщина” вирішила дізнатися, які автомобілі є на балансі ради та чи використовуються службові автомобілі в особистих цілях?

У відповідь на наш запит повідомили, що станом на 9 березня 2023 року на балансі міськради обліковуються службові автомобілі:

  • ВАЗ-21213 2003 року випуску;
  • ВАЗ-21154 2008 року випуску;
  • Ford Mondeo 2004 року випуску.

Згідно штатного розпису, передбачено 2 штатні одиниці водіїв, які є вакантними. Факти використання службових автомобілів співробітниками міськради для особистих потреб станом на 9 березня не зафіксовані.

Фінансове управління міськради повідомило, що станом на 1 березня у структурі управління посада водія відсутня.

На балансі перебуває автомобіль ВАЗ-2121, 1986 року випуску, який на цей час не використовується, у тому числі співробітниками для особистих потреб. Автомобіль непридатний для використання з технічний причин, відповідно видатки на утримання не передбачалися та не здійснювалися з 2020 року.

Відповідь відділу культури: “У штатному розписі відділу культури є 1 штатна одиниця водія. На даний час не заповнена. У КЗ “Менський будинок культури” є 1 штатна одиниця водія – заповнена.

Рішенням сесії міськради від 3 листопада 2022 року передано в оперативне управління КЗ “Менський будинок культури” легковий автомобіль KIA SHUMА, 1999 року випуску.

Також в оперативному управлінні КЗ “Центр культури та дозвілля молоді” перебуває легковий автомобіль ЗАЗ 1102, 1994 року випуску, переданий рішенням сесії міськради від 31 жовтня 2017 року. Автомобіль потребує капітального ремонту. На даний час не експлуатується.

Легковий автомобіль KIA SHUMА КЗ “Менський будинок культури” використовується у робочий час для службових цілей”.

У відділі освіти повідомили, що у них немає ні водія, ні службового автомобіля.


0 Comments