ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧІВ. “Де комісія, яка штрафує за спалення листя?”


Аноніми

“От ви пишете про підпал болота, про дим. Вчора сусід запалив у себе у дворі багаття. Їдкий чорний дим роз’їдав очі, воняло гумою і пластиком, стовб такий стояв, що страшно було. У нас у кожному дворі маленькі діти… Так що робити…?! Де комісії, що перевірятимуть вулиці й штрафуватимуть?”

“Продовжуючи тему про небезпеку для здоров’я людей, яку завдає вдихання диму від спалювання листя, соломи та рослинності, і особливо – відходів хочу звернутися із запитанням до представників правоохоронних органів: – чи карається і як спалювання відходів (пластикових пляшок, гуми та ін..) в грубах та твердопаливних котлах і чи правоохоронні органи реагують на подібні звернення громадян?”

Від редакції. Ми спробуємо знайти відповіді на ці питання. Нагадаємо, що у серпні міський голова Геннадій Примаков на своїй фейсбук-сторінці розмістив інформацію про появу екологічних інспекторів, які будуть “виявляти громадян, які спалюють листя, рослинності, гілок тощо. Крім того цілодобово патрулюватимуть правоохоронці, які будуть складати адміністративні протоколи” (детальніше http://bit.ly/2IffYoL ).

Повідомлення відредаговані редакцією, бо вони містили анонімні звинувачення (не підтверджені факти) конкретних осіб та організацій. Ці факти редакція не опублікувала, але спробує їх перевірити. Шановні читачі, якщо наводите якісь факти порушень, або когось звинувачуйте, то вказуйте, будь ласка, свої імена та контакти, щоб можна було уточнити у вас інформацію.


0 Comments