ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА: “З Корюківки виїхати неможливо!”


Читачка: “Нещодавно треба було поїхати до Корюківки. Туди добралася без проблем. А от назад на Мену…. Була вільна о 13 годині. Прийшла до заводу шпалер, звідки їдуть маршрутки. Там розклад висить. Пише, що автобус на Мену о 14.50, далі – о 15.50. На всякий випадок перезвонила до диспетчера. Сказали, що розклад не актуальний і на Мену маршрутка о 15.30. Чекаю. Приїхала. Сила в середину, а водій каже, що через Мену не їде! Це після того, як диспетчер сказала, що їде. Наступна маршрутка на Мени – о 17.30…. Довелося їхати на таксі за 500 грн…. І таке я чую постійно від знайомих!!! Так що я хочу спитати! Де обіцяні маршрути до “центру района”? Ну це ж неможливо просто! Якесь село забите! У Мені вийшов у центр – і через 30 хвилин ти їдеш у будь-якому напрямку! А тут – все для людей?!”

Ми направили запит до Менської міськради та Корюківської районної ради, де цікавилися, чи планується зробити автобусний маршрут Мена-Корюківка? Якщо так, то які заходи проводяться з цього питання? Якщо ні, то у чому виникає проблема?

Відповідь Менської міськради: “Відповідно до Закону України “Про автомобільний транспорт” забезпечення організації пасажирських перевезень на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією 2 або більше територіальних громад, покладається на обласні державні адміністрації.

Автобусний маршрут “Мена-Корюківка” проходить територією Менської та Корюківської громад. Організатором конкурсу з перевезення може бути лише Чернігівська ОДА.

Звернень від населення громади щодо клопотання перед ОДА по відкриттю вищезазначеного автобусного маршруту до Менської міськради не надходило”.

Також міськрада надала інформацію про рух автобусів від автостанції Чернігів-1 до Корюківки через Мену (фото до замітки).

Корюківська районна рада відповіді на запит не надала.

Нагадаємо, Сосницька громада запустила тестовий автобусний маршрут через Мену до Корюківки – https://bit.ly/3TaVxdY


0 Comments