ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА. “Не дозвольте посадити невинного!”


Олена Лозова: “25 січня 2019 у Синявці Менської ОТГ у барі відбулася бійка, у результаті якої постраждав хлопець. Через 4 доби після операції він помер.

Дії поліції були “миттєві” і “дієві”. Заява у батьків прийнялась не одразу, слідчих дій, опитування не було. Приїхали — спакували того, кого було треба і сказали підпиши!

Довгий процес судових рішень… Суд не почув, що казав звинувачений: тиск від міліції був! На останнє рішення суду виявилось, що і свідки нічого не казали про те, що не винний! Зачитала новий, вигаданий сценарій!

22 жовтня зачитуватиметься вирок Менським районним судом. 10 років за умисне вбивство.

Підкажіть, будь ласка, може, і мені кому заплатити? Яка ціна? Я десь знайду! Тільки скажіть! Бо у нас же в країні якось по-іншому не виходить.

Та я все одно вірю, що ми доб’ємося правди, нас почують і зло буде покаране!”

Джерело: відео-звернення матері хлопця, якого звинувачують у вбивстві, Олени Лозової https://www.facebook.com/100042282467115/videos/109430030476412/

Від редакції. З відповідальною за зв’язки з громадськістю Менського відділу поліції ми зв’язатися не змогли – вона у відпустці. У самому відділі нам коментарів не надали. До кого звернутися за коментарем теж не підказали.


0 Comments