ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА: “Навіщо переносити пам’ятники? Чи на часі зараз витрачати гроші на це?


Нещодавно за інформацією Менської міськради стало відомо, що у Мені хочуть перенести пам’ятники для створення єдиного меморіального комплексу (детальніше: https://bit.ly/3LjDFcY).

За коментарем “Менщина” звернулась до першого заступника Менського міського голови Олега Небери:

“Необхідно сказати те, що війна продовжується і багато наших хлопців вже загинуло. Ми давно планували реорганізацію та розбудову основної алеї.

Створення ж єдиного меморіального комплексу є логічним рішенням. Ми давно планували реорганізацію та розбудову основної алеї, щоб пам’ятники нашим героям були розташовані поряд, а не в різних частинах міста.

Рішення стосується пам’ятників воїнам-афганцям, героям Чорнобиля, жертвам Голодоморів.

Точна сума витрат для створення комплексу поки невідома, але великих затрат фінансових ресурсів для перенесення пам’ятників не потрібно, тому витрати на роботи будуть покриті з місцевого бюджету.

Наразі відділ архітектури та містобудування міськради надав пропозиції місцевим підприємцям для виконання відповідних робіт, тому зараз чекаємо від них відповіді.

Виконати відповідні роботи хотілось би до кінця року, але так як зараз є проблеми з наповненням бюджету, то ймовірно, що реалізувати нам це вдасться вже наступного року”.

Нагадаємо, що відповідне рішення було прийняте на засіданні Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.


0 Comments