ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА. “Куди здавати використані батарейки?”


Читач: “А хто куди здає використані батарейки? Раніше у “Лагросі” приймали, у міськраді коробочка стояла. Тепер тільки у АТБ бачу. Що з ними робити?”

Ми звернулися до КП “Менакомунпослуга” із запитом, де цікавилися, чи організовані у Мені та Менській громаді місця для збору використаних батарейок, ртутних ламп, термометрів та енергозберігаючих лампочок? Якщо так, то де ці місця знаходяться? Куди далі відправляється цей відпрацьований матеріал? Якщо ні, то у чому причина відсутності таких місць збору? Що потрібно для того, щоб такі місця організувати?

У відповіді нам повідомили, що у Мені та громаді на цей час відсутні такі місця збору: “Наразі органами місцевого самоврядування вирішується питання щодо організації таких місць по Менській ОТГ.

Нагадуємо, що кожен мешканець громади може самостійно здати на утилізацію небезпечні відходи в будь-яке з підприємств, що має відповідну ліцензію на провадження такої діяльності.

Наше підприємство рекомендує такі підприємства для здачі небезпечних відходів: ТОВ “РЕИ Бровари”, ТОВ “Екологічні інвестиції”, ТОВ “Еко-Енергопром”, ТОВ “Альфа Екологія”.

Раніше батарейки приймали у магазині “Лагрос”. Як повідомили нам у закладі, у них була домовленість із заводом у Львові. Туди Юрій Цигипа за власний кошт возив використані батарейки. Завод закрили, возити більше нікуди.


Відправити повідомлення “Менщині”
через сайт https://mena.org.ua/m/
через мобільний додаток https://bit.ly/2AUvG6f

Якщо вам подобається “Менщина”, ви можете підтримати нас фінансово – перейти за посиланням і перерахувати будь-яку суму коштів на розвиток редакції https://bit.ly/3cNk9pk


0 Comments