ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА: “Чи працює у Мені інтернет, якщо нема світла?”


Читач: “Як працює інтернет у Мені, якщо всюди вимикають світло? Чи можливо за відсутності світла підключитись до інтернету?”

Від редакції. “Менщина” вирішила дізнатись у провайдерів інтернету громади, наскільки стабільно працює зараз інтернет при відключеннях світла.

За інформацією ТОВ “SMARTCOM”, у разі вимкнення світла головне обладнання інтернету забезпечене акумуляторними батареями, а тому якщо у людини є додаткове джерело живлення світла вдома (заживлювати модеми можна генератором, павербанками чи акумуляторами), то інтернет буде працювати.

Інтернету може не бути тільки у випадку, якщо відповідні батареї розряджені. У компанії є можливість підключення світла без інтернету.

Зв’язатися з місцевим відділенням Укртелекому в Мені для того, щоб отримати коментар, нам не вдалося. На гарячій лінії Укртелекому нам повідомили, що інтернет буде працювати у разі заживлення роутеру від додаткового джерела живлення (генератор), а додаткового обладнання встановлювати не потрібно. Як технічно заживлюють головне обладнання нам не повідомили.


0 Comments