ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА: «Чи можна користуватися послугами нового рентгену та КТ у Менській лікарні?»


Читач: «Чи можна користуватися послугами нового рентгену та КТ у Менській лікарні?»

За інформацією генерального директора Менської лікарні Григорія Разнована, обстеження на КТ та новому рентгені проводяться регулярно за направленням сімейного лікаря та лікарів інших спеціальностей.

Григорій Разнована: «Рентген-апарат, який розташований в стаціонарі, призначений для обстеження хворих, що лікуються в стаціонарі. Але для того, щоб розгрузити рентген-апарат поліклінніки, зменшити черги, і роз’єднати хворих на пневмонію, які часто мають ковід і хворих, які обстежуються травматологом або хірургом, пацієнтів за направленням обстежуємо на рентген-апараті розташованому в стаціонарі. Так, вдень робимо близько 40 знімків на рентгені в поліклінніці та 30 на новому цифровому рентгені.

Щодо КТ, то остеження теж проводяться, але тільки за направленням лікаря і на платній основі. Безкоштовно КТ обстеження робиться хворим з інсультами по пакету медичних гарантій. Ціни на послуги КТ у Мені – одні з найнижчих в області. Приїзжають пацієнти і з сусідніх районів».

Вартість проведення обстеження на КТ та ренгенологічні дослідження опубліковане на сайті лікарні у наказі про платні послуги від 23 березня (http://menahospital.org.ua/index.php?id=790&tp=page). Ознайомитися з цінами можна на зображеннях до посту.


0 Comments