ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА: “Чому у садочку “Сонечко” у сховищі діти дихають піском?”


Читачка: “У садочку “Сонечко” в підвалі діти проводять багато часу, дихаючи піском. Невже не можна покласти якийсь ліноліум, чи ще щось?”

Директорка менського садочку “Сонечко” Олена Майстренко: “Наразі ніхто з батьків не звертався з проблемою, що діти, перебуваючи в укритті, дихають піском, хоча вільно заходять в укриття, бачать, як ми організовуємо час перебування дітей в укритті.

Мала одне звернення від мами щодо брудного взуття, але вважаю, що це дрібниця, якщо на ваги поставити життя і безпеку дитини під час війни. Ми ні разу не нехтували сиренами – завжди при небезпеці спускаємось в укриття.

Стосовно укриття: воно в нас є, і це дає можливість нашому закладу працювати і приймати дітей. На укриття ми маємо відповідний Висновок про можливість використання об’єкта, підписаний комісією, яка має такі повноваження.

Так, ми прагнемо покращення і йдемо до цього, бачимо, що підлога, стіни, потребують ремонту, хочемо створити всі умови, щоб перебування дітей у закладі було комфортним, але для цього потрібні не малі кошти, тому шукаємо шляхи вирішення”.


Відправити повідомлення “Менщині” можна через сайт https://mena.org.ua


0 Comments