ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА. “Чому комендантська година не для всіх?”


Читачка: “Декілька днів тому у Мені десь о 23.10 я поверталася від старенької матері, якій стало погано. Мене зупинили поліцейські, питали причину знаходження на вулиці після початку комендантської години. Претензій до них немає, вони спитали і все.

Але у цей час у ресторані “Два леви” лунала музика, горіло світло, було повно машин. І ніякої поліції там не було. Для них закону нема?”

Із запитом ми звернулися до поліції. Відповідь надаємо: “Відповідно до розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса від 07 червня 2022 року на території Чернігівської області комендантська година триває з 23:00 до 04:00 години.

Як і раніше, в цей період часу заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях. У випадку крайньої потреби громадянам та працівникам об’єктів критичної інфраструктури необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу, чи спеціальну перепустку.

Поліцейські відділення поліції № 1 Корюківського районного відділу поліції під час здійснення патрулювань постійно перевіряють дотримання комендантської години на території Менської ОТГ.

Але в зв’язку з тим, що чинним законодавством не передбачено ні адміністративна, ні кримінальна відповідальність за порушення комендантської години, тому до відповідальності ніхто не притягувався. Під час виявлення порушень комендантської години з порушниками проводиться роз’яснювальна робота та вживаються заходи по припиненню даного порушення, в тому числі і закриття закладів громадського харчування, ресторанів, кафе, тощо.

Також повідомляю, що дійсно 15.07.2022 року о 23:05 зі служби «102» до відділення поліції № 1 Корюківського РВП надійшло повідомлення про те, що в кафе «Два леви» м.Мена гучно грає музика. На момент приїзду на місце події поліцейськими групи реагування патрульної поліції було встановлено, що кафе вже зачинялось, музика не грала, але ще горіло світло. Власника кафе «Два лева» попереджено про необхідність дотримання комендантської години”.


Відправити повідомлення “Менщині”
через сайт https://mena.org.ua/m/
через мобільний додаток https://bit.ly/2AUvG6f


0 Comments