Пошуки приміщення для панкратіону продовжуються


25 червня “Менщині” стало відомо, що спонсор Олександр Сова планує відремонтувати підвальне приміщення колишнього РАПО для секції панкратіону у Мені. Керівник секції Микола Гаркуша тоді повідомив, що роботи почнуться найближчим часом (детальніше – http://bit.ly/2J1y8cH).

Вже 27 червня стало відомо, що роботи виконуватись не будуть, так як підрядники оцінили ремонт у суму більш ніж 600 тис. грн. : “За таку суму можна придбати нове приміщення. Спонсор стільки на ремонт цього приміщення виділити не може”- повідомив Микола Миколайович.

Нагадаємо, що спочатку заняття проводилися у приміщенні школи Шевченка, де проходить трудове навчання – згодом його визнали аварійним. Вихованці перебралися до одного з кабінетів Будинку культури, ще пізніше секція панкратіону Менської ДЮСШ проводила свої заняття у фойє другого поверху Будинку культури. Як відомо, тепер там розташувалася публічна бібліотека міської ради.

Для секції пропонували приміщення “Арт-майстерні”, але на утримання будівлі не вистачає коштів. Наразі пошуки приміщення продовжуються.


0 Comments