Оля Шаповаленко: “Після навчання у США планую повернутися в Україну та використати отримані знання для розвитку наукової сфери”


Жителька Стольного Ольга Шаповаленко із серпня вчитиметься у престижному коледжі США – http://bit.ly/2TgE0UN

Ольга поділилась із “Менщиною”, як їй вдалося туди потрапити та про свої плани на майбутнє.

Ольга Шаповаленко: “Минулого літа, пройшовши три етапи відбору до програми, я стала фіналісткою Ukraine Global Scholars (UGS) – неприбуткової організації, що допомагає обдарованим українським школярам вступити до кращих елітних університетів та приватних шкіл світу. Саме UGS розповіло мені про коледж Франкліна та Маршала, допомогло з підготовкою до стандартизованих тестів та їх оплатою, заповненням заявки для вступу та фінансових документів для отримання фінансової допомоги для оплати навчання.

Загалом, майже півроку я напружено готувалась до тестів на перевірку не лише знань базових предметів (в тому числі англійської мови та математики), а й вміння аналізувати інформацію; готувала інші документи для вступу. Було важко, але воно того варте!

Навчання в коледжі триває 4 роки – так, як і в українських вузах, -, після якого я отримаю диплом бакалавра. Однак не думайте, що я проведу весь цей час у Штатах! Як у кожному навчальному закладі, в мене будуть зимові та літні канікули, протягом яких я матиму змогу побути вдома, а потім знову поїхати на навчання.

Окрім цього, кожного літа UGS влаштовує своїх фіналістів на стажування у провідні українські компанії, та у коледжі є багато можливостей для стажування за межами США. Тож сидіти на одному місці протягом всього навчання я точно не буду.

Після навчання у США планую повернутися в Україну та використати отримані знання для розвитку наукової сфери! Кожен фіналіст Ukraine Global Scholars зобов’язаний повернутися додому та працювати тут після отримання вищої освіти закордоном.

Готовність та бажання повернутися та розвивати Україну є одною з головних цінностей програми”


0 Comments