Олександр Мисник: “Вже підписано папери на ремонт вулиці Вокзальної”


У п’ятницю, 12 квітня, Мену з робочим візитом відвідав голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник.

Олександр Петрович провів зустріч з активом району та об’єднаної територіальної громади, відвідав Менську гімназію та школу імені Шевченка, Менську лікарню.

У ході зустрічі голова ОДА повідомив, що виділилися кошти на закінчення ремонту дитсадка “Сонечко” за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, придбання апарату комп’ютерної томографії для раннього виявлення злоякісних новоутворень, туберкульозу та діагностики інших складних захворювань для Менської лікарні, підписані папери на ремонт вулиць Вокзальної та Толстого, планується створення індустріального парку.

“Менщина” запитала Олександра Петровича про реконструкцію ЦКДМ: чому проект не відібрали на ДФРР? Олександр Мисник відповів, що для захисту проекту представники міськради не приїхали, тоді як голови інших ОТГ особисто захищали свої проекти. На питання, чи можлива підтасовка голосів, голова ОДА не відповів. Нагадаємо, нещодавно начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Сергій Скороход зауважив, що проект реконструкції Центру культури та дозвілля молоді не набрав необхідну кількість балів: “Це один з найкращих, на мою думку проектів, не має аналогів в області взагалі” (детальніше http://bit.ly/2Gnhhje ).

Фото райдержадміністрації http://meadm.cg.gov.ua/index.php?id=343514&tp=page


0 Comments