Олександр Федорченко: “Бути головою молодіжної — це можливість покращити життя молоді на Менщині”


Наприкінці вересня у Менській міській раді відбулися установчі збори з формування молодіжної ради при Менській міській раді (детальніше: https://bit.ly/3ENBHA0).

Головою нової молодіжної ради обрали Федорченка Олександра.

“Менщина” вирішила поспілкуватись з Олександром Олексійовичем про те, для чого створена молодіжна рада, як функціонує, хто входить до її складу та інше.

Олександр Федорченко: “Менська молодіжна рада виконує консультативно-дорадчу та представницьку роль при Менській міській раді.

Створена молодіжна рада для того, щоб забезпечити узгодженість дій у вирішенні питань, що впливають на життя молоді Менщини, а також забезпечувати безпосередню її участь у прийнятті рішень, які стосуються реалізації молодіжної політики в Менській громаді.

Особисто для мене, бути головою молодіжної — це можливість реалізувати плани щодо покращення життя молоді на Менщині.

Голова Менської молодіжної ради є таким же повноцінним членом молодіжної ради, не відрізняється від інших членів, тільки на нього покладені обов’язки вести засідання молодіжної ради, представляти молодіжну раду у відносинах з органами влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян.

Офіційних рішень приймати молодіжна рада не може (рішення сесії, виконкому), але може надавати рекомендації до розроблених Менською міською радою проєктів рішень, які впливають на молодь (молодіжну політику) в громаді.

Окрім того, за необхідності молодіжна рада може вносити розроблені власні проєкти на розгляд постійних депутатських комісій.

На даний час до складу Молодіжної ради входить 24 особи віком від 14 до 35 років (склад молодіжної ради: https://bit.ly/3TXpJYJ).

Окрім керівника молодіжна рада має ще 5 керівних посад, серед яких:

Секретар молодіжної ради — Крамаренко Ольга Миколаївна;

Голова комісії з питань інформування та комунікацій — Василенко Оксана Ігорівна;

Голова комісії з питань екологічної політики — Гордієнко Олександр Станіславович;

Голова комісії з питань культури, туризму, освіти та спорту — Овчаренко Ігор Сергійович;

Голова комісії з питань міжнародної співпраці, економіки та інвестицій — Гончаренко Марина Володимирівна.

Відповідно до положення склад молодіжної ради може бути до 25 осіб.

На цей час планів та ідей дуже багато, але в країні йде війна. Зараз важко що планувати. Як кажуть: головний наш план – це перемога!

В найближчий період нашим основним завданням є допомога доблесним Збройним Силам України, а також особам, які потребують допомоги у цей складний час”.


0 Comments